Oferta Fundacji

Oferta fundacji

Fundacja oferuje pomoc w przeprowadzaniu ankiet, referendów i innych działań związanych z demokracją bezpośrednią, stosując zaawansowane techniki internetowe i mobilne. Głównym produktem fundacji jest system internetowy do oceny lokalnych władz samorządowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych lub spółek akcyjnych o dużej liczbie udziałowców.

Przykład wdrożenia: www.podkowa.demok.pl

Możemy uruchomić platformę DEMOK dla Twojej miejscowości. Będzie ona całkowicie niezależna od lokalnych władz. Aby wdrożyć taki projekt konieczne jest wsparcie kilku osób - aktywistów z Twojego regionu, którzy zechcą zostać moderatorami platformy (np. przygotują treści ankiet i petycji) oraz zostaną lokalnymi koordynatorami wdrożenia. Ponadto konieczne będzie uruchomienie zrzutki crowdfundingowej na pokrycie kosztów wdrożenia (zazwyczaj wystarcza w tym celu składka w wysokości około 5 zł na jednego dorosłego mieszkańca). Aby uruchomić procedurę wdrożeniową, skontaktuj się z nami:

tel. +48 511 423 975, piotr . lubanski @ demok . pl